Choď na obsah Choď na menu
 


Reese Witherspoon in shopping, Angelina Jolie Pax a Punch, Votes in KCA 2010

Reese sa zastavila včera (25. februára) na nákupoch, po tom, čo navštívila nejakého priateľa v Brentwoode v Kalifornii. Herečka sa zastavila aj v Brentwood Country Mart a aj v Malia Mills, obchodoch kde predávajú plavky.

V poslednú noc, si dala aj večeru v reštaurácii Pace, s Hollywoodskym agentom Jimom Tothom. Fotky si môžete pozrieť tu!

 

A teraz taká menšia pikoška... Angelina Jolie práve natáča nejaké nový film (zdá sa mi že sa volá The Tourist, niesom si istá) a práve na scéne v Paríži sa objavila so svojím 6 ročným adoptovaným synom Paxom Jolie - Pittom.

Angien otec strávil nejaký čas v Benátkach, s rodinou Jolie - Pitt.  Jeho zástupca povedal pre média: ,,John (Angelin otec) chcel tráviť čas naozaj s každým. Bolo to úžasné... Myslí si, že každý z nich je niečím úžasný, výnimočný. Dokonca povedal, že Angie a Brad sú najúžasnejší rodičia na svete."
 
Pokiaľ mám teda správne informácie, vyzerá to tak, že Angie a Brad sa spolu nerozišli a ani neplánujú, čo je podľa mňa úžasné. Majú však množstvo práce a tak nemajú asi ani veľa času na seba, keďže podľa mňa keď prídu z nejakej cesty sa venujú deťom a na seba im moc času nezostane. Foto čekujte na tomto odkaze!

 

A ešte jedna maličkosť, nezabudnite hlasovať za svoje obľúbené celebrity, pokiaľ sú nominované v KCA 2010!!! To je všetko, pripomínam, že toto mi zabralo veľa času, takže poprosím nekopírovať!!!!

 

ZDROJ: www.ingirls.estranky.sk

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.