Choď na obsah Choď na menu
 


Športuj

 

Ani ty sa niekedy nestíhaš diviť, kde sa na tebe berú toľké kilá?? Nie si jediná, ak však tento problém začneš riešiť ešte v začiatočnom štádiu, tak ti ponúkam jedno z najjednoduchších riešení. A to je športovanie...

Možno si pod týmto pojmom predstavíš hodiny makania v posilke, alebo naopak, že raz za mesiac sa poprechádzaš v parku. Nadbytočné kilá sa totiž na teba ukladajú, kvôli zlej strave a málo pohybu. Preto ti ponúkam riešenie-14 dňovú športovú kúru, pri ktorej pôjde všetko dole.

Pondelok:
Zo školy domov si zabehni, aj s taškou (poslúži ako závažie :D), alebo choď behom po schodoch domov.

Utorok: Hodinu potom čo sa naobeduješ si vyraz na plaváreň. Nezabudni, že na plavárni si nemáš iba močiť nohy, ale poctivo plávať, kľudne aj pod vodou.

Streda: Zacvič si doma pár cvikov, buď si ich vymysli, tak aby ti zaberali na problémové miesta, alebo si skús spomenúť na nejaké z telesnej: brušáky, kliky, drepy,...
A dopraj si fit tyčinku :))

Štvrtok: Tento deň si daj výnimočne oddych, venuj sa učeniu. Ale!!! Aspoň nejedz nič mastné.

Piatok: Hneď po škole si zabehni do fitka, alebo na bicykel, či zahrať si tenis na jednu hodinu. Nestresuj, ešte aj tak stíhaš ísť von s kamoškami x))

Víkend:
Bohužiaľ, ale cvič a športuj aj cez víkend. Môžeš kombinovať napr. Sobota- 20 klikov, 50 drepov a zahráš si tenis. Nedeľa- Vyrazíš si s kamoškami na bicykle... Pozitívum: cez víkend si dopraj fit tyčinku (žiadne čipsy!!!)

Ďaľší týždeň toto opakuj. Výsledky sa objavia hneď, ak nie, navštív našu rubriku A začíname s diétou a tam ti už pomôžeme :))

+TIP: Jednotlivé dni si môžeš zapisovať do diára, denníčka, pomôže ti to a získaš prehľad čo si robila, koľko si schudla,... x))

 

ZDROJ: www.ingirls.estranky.sk

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.